Tři body ze Sokolče

5.5.2018

Sokoleč - Suchdol   0:3 (0:2)    branky Suchdola Herout, Bárta, Tůma.

Po desetidenní pauze čekal dorost zápas v Sokolči. Ze začátku utkání byla pauza  znát, protože jsme se těžko dostávali do hry. Chyběla přesnost a komunikace. Prvním ,kdo zahrozil,byli domácí, ale selhali v zakončení. Od dvacáté minuty  začali otěže zápasu přebírat hosté, ale chybělo přesné zakončení. Ve svých šancích se neprosadili Laštovka, Tůma a znova Laštovka Lukáš na kterého dokonce zívala odkrytá branka. Hosté si přesto do poločasu vypracovali dvoubrankové vedení, kdy se prosadili dvakrát vždy  po dohraném rohovém kopu. Nejprve otevřel střelou z vápna skóre Herout a po dalším odražením míči dorazil na poločasové skóre Bárta. Ve druhé půli domácí jen sporadicky ohrožovali Suchdolskou branku a když už se dostali k ohrožení, tak situaci vyřešila obrana se spolehlivým brankářem Kotenem v brance. Suchdol se soustředil na brejky, ale gólové vyjádření i přes šance pořád nepřicházelo. Až patnáct minut před koncem Laštovka Lukáš naservíroval míč pro Tůmu . I přes další šance Tůmy,Bárty a Dandy se do konce už výsledek nepohnul.

Sestava Suchdola: Koten- Langmajer, Hampl, Dolejš, Mareš (46´Pekař)- Herout, Laštovka D.,Gallistl,- Bárta, Laštovka L.(75´Danda), Tůma.