Pátá výhra v řadě

29.4.2018

Již pátou jarní výhru zaznamenali naši mladší žáci tuto neděli, když doma porazili soupeře z Červených Peček. První půle byla zcela v režii domácích, kteří drželi míč, dobře kombinovali a dostávali se do zakončení. Soupeř se bránil a snažil se hrozit z rychlých brejků. Po poločase vedl domácí tým 4:1, ale hra v druhé půli už nebyla ze suchdolské strany tak živá. Utkání se hrálo těsně po poledni za velmi teplého počasí, což se na herním projevu domácích projevilo. Hra se více vyrovnala a branky začaly padat na obou stranách. Suchdolští přes mírný herní útlum dokázali udržet poločasový tříbrankový rozdíl ve skóre až do konce utkání a zvítězit 7:4.

fotogalerie zde...

Suchdol - Červené Pečky  7:4 (4:1)

Branky : Ondra Karásek 4x, Václav Plaček 1x, Štěpán Šibrava 1x, Martin Králík 1x,

Asistence : Š.Šibrava 3, V.Plaček 2, M.Králík 1, F.Šibrava 1