Turnaj o pohár TJ Povrly 2018

31.3.2018

Dne 31.3.2018 se naše starší přípravka vydala na silně obsazený turnaj o pohár TJ Povrly, který se konal ve sportovním areálu obce Povrly. Turnaje se zúčastnili týmy jako Bohemians Praha, SK Kladno, SK Benešov, FK Ústí nad Labem,FC Sporting Mladá Boleslav,......a jiné, celkem 26 týmů.Naše starší přípravka obstála a dokázala konkurovat na tak velkém turnaji. Z 26 zúčastněných jsme dokázali obsadit vynikající 5.místo.

výsledky: skupina B
TJ Sokol Králův Dvůr - TJ Sokol Družba Suchdol 1:0
TJ Sokol Družba Suchdol - FK Brandýs-Boleslav 3:2
FK Ústí nad Labem - TJ Sokol Družba Suchdol 2:2
TJ Sokol Družba Suchdol - FK Žákava 4:2
TJ Svádov-Olšinky - TJ Sokol Družba Suchdol 2:3
TJ Sokol Družba Suchdol - SK Benešov "B" 1:6

překvapivý postup ze skupiny z 2. místa
o postup mezi první 4 týmy jsme bojovali s týmem SK Slaný, náš nejlepší výkon na turnaji rozhodli až penalty
SK Slaný - TJ Sokol Družba Suchdol 3:3
na penalty měl větší štěstí tým SK Slaný

Boj o 5 až 8 místo:
TJ Sokol Družba Suchdol - FK Tatran Kadaň 2:1
Zápas o 5. místo
TJ Sokol Družba Suchdol - SK Benešov "B" 1:1
na penalty jsme tentokrát měli větší štěstí my a obsadili celkově vynikající 5.místo na turnaji.

Sestava: v brance: Honza Jaroš

v poli: Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Rosťa Loužil, Štěpán Petrus, Lukáš Macků,Štěpán Viktora, Tomáš Loužil, Filip Langr

Velké poděkovaní všem za předvedený výkon a hlavně rodičům, kteří museli absolvovat dalekou cestu s mladými fotbalisty do Ústí nad Labem.

další info.a výsledky na www.tjpovrly.sklub.cz