Další domácí jarní výhra

15.4.2018

Suchdol - Jestřabí Lhota  3:1 (2:1)  branky Suchdola Tůma, Herout, Bárta.

Dalším těžkým soupeřem v řadě byl tým kde jsme na podzim po dobrém výkonu prohráli 2:1 a v tomto zápase jsme jim to chtěli oplatit.Začátek zápasu patřil hostům , kteří si vypracovali několik závarů, ale nic z toho naštěstí nespadlo do Suchdolské branky. Suchdoláci se osmělovali pozvolna,ale hned udeřili po akci Bárty otevřel skóre Tůma, hosté byli trochu opaření a domácí toho chtěli využít a to se taky povedlo. Hosté faulovali Laštovku a Herout po nádherně provedené standartní situaci poslal domácí do dvoubrankového vedení. Hosté ,ale ještě do poločasu snížili proměněním pokutového kopu.Ve druhé půli se odehrával na hřišti boj o každý míč.Hosté se pokoušeli nakopávat míče a měli z toho také šance.Domácí čekali na brejky a z jednoho z nich stanovil celkové skóre David Bárta.

Sestava Suchdola: Valeš-Langmajer,Dolejš,Hampl,Kosina-Herout,Laštovka D.,Koten( Pekař),-Tůma,Laštovka L.(Danda),Bárta