První jarní mistrovské utkání

5.4.2018

První jarní mistrovské utkání sehrála naše starší přípravka na domácím hřišti. Soupeřem byli mladí fotbalisté Dobré pole/SK Kostelec.Úvod zápasu jsem nezvládli a po 10 minutách jsme prohrávali 0:2, což se nám bohužel stává pravidlem. Poté jsme konečně začali hrát naši hru, hráči se nebáli hrát, začali se více pohybovat a do poločasu jsme otočili na 6:2. Další vývoj zápasu jsme kontrolovali a dovedli ho ke  konečnému vítězství 10:3.Výsledkově jsme sice zápas zvládli, ale hru musíme nadále zlepšovat. Všichni zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost.

TJ Sokol Družba Suchdol - Dobré Pole/SK Kostelec 10:3(6:2)

Branky: 5x Štěpán Šibrava,2x Lukáš Macků, Filip Šibrava,Rosťa Loužil,Tomáš Loužil