Důležitá výhra nad Velimí

8.4.2018

Důležitého vítězství dosáhli tuto neděli naši mladší žáci, když dokázali v domácím prostředí porazit silný tým Velimi 3:1. Ve vyrovnaném utkání zahrozili jako první hosté, ale naštěstí nastřelili jen břevno. To na druhé straně byli domácí efektivnější - dlouhý aut V.Plačka propadl až na zadní tyč a Ondra Karásek uklidil míč do sítě. O chvíli později prostřelil z trestného kopu zeď i gólmana Martin Králík a Suchdol vedl 2:0. Bohužel ještě do poločasu soupeř snížil, a tak se šlo do druhé půle za stavu 2:1. Druhý poločas byl ve znamení marné snahy hostů o vyrovnání. Suchdol spíše bránil, a tak se hosté nedostávali do zakončeni, a když ano, selhali v koncovce. Největší šanci po střele z trestného kopu výborně zlikvidoval Vojta Hýbl. Závěrečný tlak Velimi gradoval v nastaveném čase, kdy se na zahrávaný roh dokonce vydal do suchdolského vápna i hostující brankář. Suchdolští však dokázali roh ubránit a Vašek Plaček sprintem přes celé hřiště dovedl míč do opuštěné hostující branky a definitivně pojistil výhru domácích, nutno řící dnes hodně vydřenou.