Tři body z Volárny

7.4.2018

Další tři body do tabulky si připsali naši starší žáci po výhře 4:0 ve Volárně. Utkání mělo zcela jednoznačný průběh. Suchdolští od začátku uzamkli svého soupeře na jeho polovině, ale dlouhou dobu bez gólového efektu. Proti urostlým obráncům domácích se v přehuštěném prostoru před brankou hledalo místo k zakončení jen velmi těžko. Až těsně před koncem první půle se naši prosadili. Po dobře rozehraném rohovém kopu M.Mommersem se trefil Šimon Kohoutek. Druhá půle vypadala herně velmi podobně jen s trochu lepší produktivitou Suchdola v zakočení. Vše odstartovala penalta za faul na V.Plačka, kterou proměnil Marek Mommers. Poté se po přiťuknutí A.Koldinského prosadil z blízka Tomáš Tůma. Na konečných 4:0 upravil s pomocí teče domácího obránce Martin Králík.

Volárna - Suchdol  0:4 (0:1)

Branky : 33' Šimon Kohoutek, 39'(pen) Marek Mommers, 46' Tomáš Tůma, 54' Martin Králík

Asistence : M.Mommers 1, A.Koldinský 1