Jako na houpačce

24.3.2018

Čelakovice - Suchdol    5:5   (3:2)  Branky Suchdola: Laštovka L 3, Herout,Bárta.

Jako na houpačce si museli připadat diváci na zápase dorostu v Čelakovicích. Už v první minutě se po brejku prosadil Laštovka a hosté vedli. Ovšem domácí dali jasně najevo , že se s tím nehodlají smířit a otočili skóre na 2:1. Suchdol , který byl v v průběhu první půle hodně v defenzívě nesložil zbraně a po brejku srovnal znova Laštovka. Ale domácí ještě do konce poločasu strhli vedení na svou stranu.                                                                                    O poločasové přestávce se domácí jakoby uchlácholili vedením a ve druhém dějství si pro sebe na čtyřicet minut zabrali hosté. Nejprve Laštovka obral brankáře o míč a zavěsil, potom se prosadil po standartní situaci Herout a na 5:3 pro hosty zvýšil Bárta. Ale přišlo posledních pět minut zápasu ve kterém Suchdoláci propadli v defenzívě a umožnili domácím vyrovnat.

Sestava Suchdola :Valeš- Hampl, Dolejš, Gallistl, Mareš,- Laštovka D.,Šibrava, Herout, Bárta,Laštovka L.,Tůma.