Vítězný vstup do nového roku

29.1.2018

První letošní zápas mají za sebou naši mladší žáci. Ti se v pondělí večer střetli v Kutné Hoře s domácím výběrem Sparty. Utkání se hrálo na umělce v Lorci. Prvních 20 minut zápasu nebylo ze strany suchdolských ideální a to zejména v obranné činnosti. Jen díky neschopnosti domácích hráčů v zakončování stoprocentních šancí prohrával náš tým "jen" 0:1. Pak se však začala projevovat větší zkušenost Suchdola, který ještě do konce poločasu dokázal dvěma góly výsledek otočit. Druhý poločas byl již zcela v režii našeho mužstva. To začalo konečně předvádět kombinační hru, na kterou jsme si u něj v této sezóně zvykli. Výsledkem byly další góly v domácí brance a nakonec vysoká výhra 7:1. Pochvalu dnes náš tým zaslouží hlavně za výkon v druhém poločase. Speciální gratulace je pro Zuzku Hýblovou, která poprve nastoupila za mladší žáky a hned se zapsala mezi úspěšné střelce - paráda...

Kutná Hora - Suchdol  1:7 (1:2)

Branky : Martin Králík 3x, Štěpán Šibrava 2x, Ondra Karásek 1x, Zuzka Hýblová 1x

Asistence : O.Karásek 3, Š.Šibrava 2, F.Šibrava 1

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Jirka Houdek, Jindra Mareš, Martin Králík, Sofie Davídková, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Zuzka Hýblová