Zlato ze Zruče

29.12.2017

Na poslední letošní turnaj zajela starší přípravka do Zruče nad Sázavou. Na tomto turnaji byli pouze top týmy z Kutnohorska a pro nás to mohlo být porovnání úrovně přípravky na Kolínsku a Kutnohorsku.

SKUPINA A SKUPINA B
Jiskra Zruč Červení Sparta Kutná Hora A
Sparta Kutná Hora B Jiskra Zruč Modří
Družba Suchdol FK Čáslav
TJ Ratměřice Uhlířské Janovice

Kluci až na jeden zápas makali a snažili se mít herní převahu. To se většinou dařilo. Pochvalu zaslouží brankář, výborná obrana, produktivní útok (Lukáš Macků nejlepší střelec turnaje) a samozřejmě i záloha.

Ve skupině jsme narazili hned v prvním zápase na domácí tým. S velkým respektem jsme do zápasu vstupovali, ale nakonec zaslouženě zvítězili.

Suchdol - Zruč 3:1                                 - Štěpán  Š. 2x, Lukáš M.
Suchdol - K.Hora B 2:0                          - Lukáš  M. 2x

Třetí zápas ve skupině byl ten jediný prohraný a to paradoxně s týmem, pro který to byl jediný vítězný zápas. Zde chyběl pohyb a důraz. Soupeř byl právě hodně důrazný nedovolil nám moc střelby a tak ubránil vítězství. Nicméně i tato porážka nám zaručovala postup z prvního místa a to přímo do semifinále.
Suchdol - TJ Ratměřice 0:1

V semifinále jsme se potkali s Čáslaví a bylo to velmi pěkné utkání, ale převaha byla na naší straně. Výborně hrající Lukáš Macků proměnil jednu z našich šancí a postup do finále byl na světě.
semifinále
Suchdol - Čáslav 1:0                               -Lukáš M.

Další účastník finále byli hráči z Janovic. Byl to nejen boj individualit, ale hlavně boj o zlato. Po ukázkové akci Štěpán Š. otevřel skóre a poté se trochu fotbal vytratil a byla to spíše překopávaná. Na závěr, kdy se do boje pustil i brankář Janovic, Lukáš proměnil akci a 6s před koncem pečetil nejen výsledek, ale i jeho první individuální trofej.

finále
Suchdol - Uh.Janovice 2:0                       - Štěpán,Lukáš

Sestava: brankář J.Jaroš

Š. Šibrava, F. Šibrava, L. Macků, Š. Petrus, Z. Hýblová, R.Loužil, Š. Viktora, T. Loužil