Turnaj Říčany - bramborové medaile

2.12.2017

První prosincovou neděli si starší přípravka zajela na turnaj do Říčan. Hala a prostředí v Říčanech je na velmi vysoké úrovni a na těchto turnajů se vždy účastní osm týmů. Mezi ty známé patřila Čáslav a Kolín. Třemi zápasy ve skupině prošel Suchdol zcela bez problémů. Bohužel v semifinále jsme narazili na Kolín a tento zápas se nám nepovedl na závěrečný zápas o třetí místo jsme bohužel smolně též prohráli a skončili na neoblíbeném 4. místě.

Výsledky:

skupina:   Suchdol : FK Litoměřicko  6:1  -  branky: Rosťa L. - 2x, Štěpán Š. - 2x, Filip Š, Štěpán P.

Suchdol : FK Klánovice    2:1 -  branky: Štěpán Š.,Filip Š.

Suchdol : TJ Kyje             2:0 -  branky:  Štěpán Š.,Filip Š.

semifinále:   Suchdol : Kolín    0:2

o 3 místo:    Suchdol - FK Klánovice  1:2  branka: Filip Š.

sestava- J.Jaroš, Š.Šibrava, F.Šibrava, R.Loužil, T.Loužil, Z.Hýblová,Š.Petrus