Olan Cup 2017 - kompletní výsledky



Datum konání:
16.12.2017

Olan Cup 2017   16.12. 2017 od 9:30 hod

Skupina Josefa Bláhy :      A - Mahony Team, B - Krampfest,C - All Black,D - Miskovice

Skupina Oldřicha Sikáčka:    E - Odchovanci , F - Polepy , G - Rumoví Koloušci , H - MOP

Rozpis zápasů:   9:30    Mahony team - Miskovice                            8:5

                            9:45    Odchovanci - Mop                                    12:1

                          10:00    Krampfest - All Black                                  9:3

                          10:15    Polepy - Rumoví Koloušci                          7:5 

                          10:30    Mahony team -  All Black                            8:5

                          10:45    Odchovanci -  Rumoví Koloušci                  4:2

                          11:00    Krampfest - Miskovice                                 2:4

                          11:15    Polepy - MOP                                              8:3

                          11:30    Mahony Team -  Krampfest                         7:4

                          11:45    Odchovanci  -  Polepy                                 8:3

                          12:00     All Black - Miskovice                                   7:7

                          12:15    Rumoví Koloušci - MOP                              12:3

                          12:30    Čtvrtfinále :  Polepy - Krampfest                    7:6

                          12:45    Čtvrtfinále :  Miskovice - Rumoví Koloušci     4:3

                          13:00    o 7.místo : All Black - MOP                            5:2

                          13:15    1 .semifinále: Mahony Team - Polepy           8:5

                          13:30    2 . semifinále :Odchovanci - Miskovice          4:0

                          13:45    o 5.místo : Krampfest - Rumoví Koloušci       3:6

                          14:00    o 3.místo: Polepy -  Miskovice                       6:4

                          14:15    o 1.místo :  Odchovanci - Mahony Team       4:3  po prodloužení

                          14:45   Výsledky : 1.místo  -  Odchovanci                         Nejlepší  brankář   :  Gallistl Tomáš

                                                       2. místo -  Mahony Team                      Nejlepší  hráč        :   Kurka Miroslav

                                                       3. místo -  Polepy                                  Nejlepší  střelec     :   Slezák Lukáš  - 19 branek 

                                                       4. místo -  Miskovice 

                                                       5. místo - Rumoví Koloušci 

                                                       6. místo - Krampfest 

                                                       7. místo - All Black 

                                                       8. místo -  MOP