Vybojované 3 body z Tuchorazi

28.10.2017

Cenné 3 body přivezli starší žáci ze hřiště Tuchorazi, kde v sobotu dopoledne sehráli další mistrovský zápas. Utkání se hrálo za nepříjemného povětří, kdy v první půli hrál náš tým přímo proti větru. V prvním poločase žádný gól nepadl, když herně byl lepší náš tým, ale žádnou ze svých šancí neproměnil. Domácí hrozili zejména z brejků po dlouhých výkopech svého gólmana, ale ani oni v koncovce neuspěli. Druhá půle nezačala pro suchdolské vůbec dobře, když hned v první minutě inkasoval z pokutového kopu za faul, který však zřejmě byl ještě před šestnáctkou. Suchdolští se však dokázali z obdržené branky rychle oklepat a s větrem v zádech během následujících 5 minut skóre otočili. Další branka už do konce zápasu nepadla a Suchdol tak zaznamenal sice těsnou, ale vzhledem k průběhu utkání zcela zaslouženou výhru 2:1.