Výhru nad Malešovem zařídil LangrDatum konání:
21.10.2017
SUCHDOL

2 : 0

MALEŠOV

38' a 67' Langr

 

 

 

Suchdol: Hebr - Dolejš (76' Král), Volný, Čižinský, Březina - Vašíček - Laštovka L. (74' Zelený), Böhm, Pacák, Biroš (90' Herout) - Langr

Malešov: Šilhán - Basl, Žídek (70' Hruška), Poklop, Koubek, Vlček, Železný, Nekola, Vořechovský (60' Lambev), Čížek, Papoušek

 

PRŮBĚH ZÁPASU 

Už v 1' mohl gól vstřelit Böhm, ale dlouho se střelou čekal. Trestný kop hostí od rohového praporku kopal Žídek - Hebr jeho ránu vyrazil. Akce Laštovky L., Langra a Böhma skončila dlouhým centrem na Biroše. Šanci měl také Pacák po přihrávce Langra, bohužel správně nevyužil situaci. Po půl hodině hry přišly dvě domácí šance hlavou. První měl Laštovka L., který dal vedle a druhou Čižinský, jehož hlavička šla nad břevno. Ve 38' běžel Vašíček s míčem přes půl hřiště. Od rohového praporku nahrával do vápna. Brankář hostí vylezl z branky a Langr lehce umístil balón mezi tři tyče, 1:0. O 2' později poslal Langr centr do vápna - Laštovkovi L. ale k zakončení chyběl krok. Poslední akce byla na straně Malešova. Čížek nahrával od rohového praporku. Míč si našel Vořechovský, ale jeho střela šla jen vedle brány.

Druhý poločas začal nedovoleným zákrokem na Langra. Trestný kop před velkým vápnem kopal Pacák - centr trefil zeď, od které se odrazil na roh. Ten kopal Biroš, ale obránce hostí ho odrazil pryč. Po přihrávce Papouška měl šanci Vořechovský. Jeho střela letěla jen do Hebra. Poslední gól utkání přišel po trestném kopu Pacáka. Ten centroval do vápna - Böhm prodlužoval a Langr pálil k pravé tyči, 2:0. Další dvě šance měl Biroš, bohužel ani jedna neskončila gólem. V 76' Biroš nahrál Zelenému, který ve vápně vystřelil. Míč se od hráče Malešova odrazil k Langrovi, jehož střelu Šilhán chytil. Poslední standardní situaci zápasu kopal z půlky půlky Železný. Jeho centr ale trefil pouze Böhma ve zdi.

 

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Jakub Langr
Dnes to byl střelec dvou jediných gólů. Hezky bojoval a nebál se jít do soubojů.
 
Jan Hebr
Měl několik krásných zákroků. Dnes vychytal nulu.
 

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Do dnešního zápasu jsme vstupovali s tím, že potřebujeme vyhrát a od začátku zápasu jsme byli aktivnější. I když to z naší strany nebylo tak lehké a hezké, tak jsme si myslím splnili to, co jsme si stanovili."

 

FOTOGALERIE