7. mistrovské utkání - Velim

20.10.2017

7. mistrovské utkání sehrála starší přípravka s Velimí

Páteční podvečer patřil na umělé trávě pod světly starší přípravce. Každý kdo přišel fandit nemohl litovat. Jednalo se o jednou z nejkvalitnějších utkání, kterému nechybělo nic. Byly zde emoce, divácká kulisa a chuť zvítězit. Suchdol si nahrál v první třetině dostatečný náskok. V první třetině náš tým dominoval, kombinoval a střílel branky a to  i přes absenci dvou hráčů, kdy bylo zapotřebí řešit obranu. V druhé třetině soupeř hodně přitvrdil což znamenalo několik standardních situací, které jsme vždy využili a tak i tuto třetinu vyhráli. V poslední třetině byl soupeř, hodně aktivní a tuto třetinu vyhrál, ale i zde jsme byli schopni skórovat a držet krok. Poslední třetina byla hodně vypjatá a zajímavá. Jen více takovýchto zápasů. Dnes zaslouží pochvalu všichni a to včetně brankáře. Další středu nás čeká Kolín A a o víkendu druhé pohárové utkání.

Detail zápasu na fotbal.cz - link

Výsledek zápasu: Suchdol - Velim  12:09 (7:2)

Sestava: Š.Šibrava, F.Šibrava, R.Loužil, T.Loužil, Z.Hýblová, Š.Viktora, L.Macků

v brance - Jan Jaroš