Štítary si ze Suchdola odvezly pořádný příděl

8.10.2017

Podruhé v této sezóně dokázali naši mladší žáci nastřílet 20 branek v jednom zápase. Tentokrát to odnesly Štítary, které v Suchdole inkasovali 21 gólů. Výsledek hovoří jasně, suchdolští měli zápas od počátku pod kontrolou, dobře kombinovali a byla jen otázka kolik branek dokáží nastřílet. Střelecky se soupeř dokázal prosadit až minutu před koncem - bohužel pro něj do vlastní branky. Tento vlastenec tak zpečetil výhru domácích v poměru 21:0.

fotogalerie zde...

Suchdol - Štítarský SK  21:0 (11:0)

Branky : Ondra Karásek 5x, Martin Králík 5x, Jirka Houdek 4x, Štěpán Šibrava 4x, Filip Šibrava 2x, vlastní gól 1x

Asistence : Š.Šibrava 4, F.Šibrava 4, M.Králík 3, O.Karásek 2, J.Houdek 1, J.Mareš 1

v brance : Vojta Hýbl (1.pol.), Sofie Davídková (2.pol.)

v poli : Dominik Laštovka, Jindra Mareš, Martin Králík, Sofie Davídková, Vojta Hýbl, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Jirka Houdek