30.9.2017

ČÁSLAV B

0 : 7

SUCHDOL

13', 15' a 53' Laštovka L.

27' Laštovka D.

60' Langmajer

68' Tůma D.

89' Herout

Suchdol: Valeš - Herout, Tůma D., Gallistl, Dolejš, Laštovka D, Laštovka L. Šibrava, Kosina, Langmajer, Mareš

Čáslav B: Duras - Kvaček, Novák, Titze, Čálek, Švajcr, Klinger, Nový, Nykodým, Fišr, Klepal

PRŮBĚH ZÁPASU

V 6' kopala Čáslav roh. K míči si stoupl Nový a rozehrál ho nakrátko. Střela ale skončila v autu. Langmajer měl svou první šanci v 8', kdy si vybojoval míč, který bohužel špatně zakončil. V 11' Laštovka L. šel sám na bránu, zakončil do gólmana, který míč vyrazil. Míč získal Herout, ale jeho střela letěla nad branku. První gól byl vstřelen ve 13', když Tůma přihrál Laštovkovi L. krásně do běhu. Laštovka L. šel sám na gólmana, 0:1. O 2' později šel Laštovka L. opět sám na bránu a opět se trefil, 0:2. V 19' měl i Tůma šanci vstřelit gól, když šel sám na branku, bohužel trefil gólmana, který míč vyrazil na roh. Roh kopal Laštovka D., jeho míč byl ale odražen. Po krásné akci Herouta a Laštovky L. se prosadil i Laštovka D.. Herout nahrál Laštovkovi L., ten centroval po zemi, kde si míč našel Laštovka D. a míč uklidil do brány, 0:3. Ve 32' si to Tůma D. dokličkoval až k bráně, kde přihrál Laštovkovi L., který míč levou nohou zakončil nad bránu.

Na začátku druhého poločasu si svůj třetí gól v dnešním zápase připsal Laštovka L.. Herout přihrál dlouhý balón na Laštovku L. a ten běžel sám, obehrál si obránce a střílel skrz gólmana, 0:4. V 63' kopal Langmajer roh, gólman si míč podběhl a ten tak skončil v brance, 0:5. O pár minut později si Tůma D. neskutečně vymotal domácí obranu a obloukem vstřelil gól na 0:6. V 70' došlo k faulu na Laštovku D.. K trestnému kopu se postavil Dolejš. Jeho střelu gólman vyrazil. Poslední gól dnešního utkání vstřelil Herout, který ve skluzu dojel až do branky domácích, 0:7.

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

David Laštovka

Dnes hýřil aktivitou. Dostával se do střeleckých pozic. Střelec gólu.

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Vůbec jsme neměli představu, co bude hrát soupeř, a co s námi udělá únava ze čtvrtečního zápasu v Kutné Hoře. Celý zápas jsme ale měli pod kontrolou. Mohli jsme přidat daleko víc gólů. "