KUTNÁ HORA

1 : 3

SUCHDOL

25' Hoang

21' a 22' Laštovka L.

24' Tůma D.

Suchdol: Valeš - Kosina, Dolejš, Gallistl, Kohoutek - Herout - Laštovka L., Laštovka D., Langmajer, Šibrava, Tůma D.

Kutná Hora: Kamenář - Pleva, Kolůvek, Vocl, Adamec, Ečer, Kracík, Hoang (61' Doubrava), Secký, Antoš, Gygal

PRŮBĚH ZÁPASU

Na začátku zápasu se suchdolští dostali k trestnému kopu, ke kterému se postavil Herout a rozehrál ho na krátko. Míč se dostal do vápna, kde byl velký chumel, ale Gallistl si poradil a vystřelil. Jeho střela šla bohužel vedle. V 6' si prosadili první střelu i domácí, když Antoš vystřelil na bránu - netrefil se. O pár minut později šel Laštovka L. na domácího gólmana, ale trefil jen brankáře. V 11' si Laštovka D. vybojoval míč a běžel sám, bohužel mu nevyšlo zakončení a balón letěl vedle. Hosté si také vytvořili šanci, když kopal Pleva trestný kop. Jeho krásnou střelu ale odhlavičkoval Laštovka L. ven z brány. Ve 21' Secký zakopl o míč, hned se ho ujal Herout a přihrál přes obranu Laštovkovi L., ten ho vzal a šel sám na gólmana, 0:1. O minutu později si Laštovka L. připsal další gól, když běžel ze strany a narval míč rovnou pod břevno domácí brány, 0:2. Poslední suchdolský gól vstřelil Tůma D., když mu přihrál Herout a první jmenovaný šel sám na gólmana, 0:3. Ve 25' vstřelili gól i domácí, 1:3.

Ve druhém poločase si suchdoláci vítězství pohlídali. Nepouštěli soupeře do útočných šancí.

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Celý tým

Perfektně takticky zvládnutý zápas.

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: " Dnešní zápas, jsme věděli, že je soupeř v tabulce výše. Měli jsme problémy se sestavou, ale kluci, co hráli, podali výborný výkon. Hráli jsme v bloku a spoléhali na rychlé brejky, které nám vyšli. Sice jsme měli trochu problémy se středem hřiště, ale o přestávce jsme si něco řekli a v druhém poločase jsme perfektním a taktickým výkonem dohráli utkání do vítězného konce."