Další smolný zápas

SUCHDOL

26' Dohanič

66' Hojda

Suchdol: Tůma T. - Hampl, Mareš, Herout, Tůma D., Šibrava, Dolejš, Laštovka D., Langmajer, Laštovka L., Gallistl

Jestřábí Lhota: Šimeček - Jehlička, Věříš, Vokál (58' Trojan), Dohanič (81' Linhart), Kubíček, Robovský, Jiroudek, Švanda, Hojda, Kostelecký

PRŮBĚH ZÁPASU

Od začátku to byl vyrovnaný zápas. Šance měly oba týmy. Domácí hrozili hodně z brejků a po jednom z nich se ujali vedení, 1:0. Suchdoláci měli pár šancí. Největší šanci měl Dolejš, který mohl dát gól hlavou z rohu. Bohužel těsně minul bránu.

Ve druhém poločase suchdoláci vlítli na domácí a zatlačili na ně - ale v gól to nepřeměnili. Po ojedinělém rohu domácích si Tůma T. nešťastně hodil míč za se do brány, 2:0. Zbytek zápasu suchdolští hráči tlačili domácí tým, měli závary, ale nic z toho nevytěžili. Dokonce Tůma D. nastřelil tyč.

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Lukáš Laštovka a Jan Herout

Příkladně bojovali. Tahouni mužstva. Odmakali celý zápas.

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Dnes jsme sehráli velice smolný zápas. Sráží nás neproměňování šancí. Jsme vyrovnaní s každým soupeřem, ale chybí nám zkušenost v zakončení a to rozhoduje zápasy. Mužstvo odvedlo maximální výkon."