Další vysoká výhra

24.9.2017

Ani ve třetím soutěžním zápase naši mladší žáci nezaváhali, když na svém hřišti vysoko přehráli soupeře z Býchor. Hosté dlouho vzdorovali a to hlavně díky výborně chytajícímu gólmanovi. V poločase vedl Suchdol "jen" 3:0. V druhé půli se konečně suchdolští střelci rozstříleli a svému soupeři nasypali dalších 10 branek. Nakonec se tak zrodila výhra 13:1.

fotogalerie zde...

Suchdol - Býchory  13:1 (3:0)

Branky : Václav Plaček 6x, Martin Králík 2x, Štěpán Šibrava 2x,  Ondra Karásek 1x, Jirka Houdek 1x, Sofie Davídková 1x

Asistence : O.Karásek 3, V.Plaček 2, F.Šibrava 2, D.Laštovka 1, N.Kolčák 1, M.Králík 1, S.Davídková 1

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Jindra Mareš, Martin Králík, Sofie Davídková, Václav Plaček, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Jirka Houdek