Škoda neproměněných šancíDatum konání:
10.9.2017

           SUCHDOL

      0 : 1

AFK PEČKY

 

  7' Buřič

Suchdol: Bednář - Gallistl, Hampl, Mareš, Herout, Tůma D., Šibrava (46' Kosina, 81' Danda), Dolejš, Langmajer, Laštovka L., Laštovka D.

AFK Pečky: Cmár - Holub, Vrba, Havrda (53' Axamit), Soukup, Novák, Křivský, Buřič, Kašpárek (84' Helák), Pikner, Švára (88' Urbánek)

 

PRŮBĚH ZÁPASU 

Hned v 1' měl Suchdol šanci, když Mareš přihrál Tůmovi D., ale jeho střelu bohužel gólman chytil. V 7' Bednář špatně rozehrál balón a trefil hostujícího hráče, který neměl skoro žádnou práci vstřelit gól, 0:1. Později ale Bednář chytil gólové šance soupeře. Ve 33' Herout vystřelil pouze nad bránu. 

Ve druhém poločase kopal Langmajer roh, míč našel Laštovku L. a ten dal hlavou jen vedle brány. V 58' po faulu na Langmajera kopal Herout trestný kop. Balón si opět našel Laštovku L., který hlavou dával vedle. Hráč hostí se schválně dotkl míče rukou a Suchdol kopal trestný kop těsně před velkým vápnem. Postavil se k němu Dolejš, ale jeho střela letěla nad bránu. V 86' Tůma D. přihrál Laštovkovi L., ale jeho rána šla jen do soupeře. Dnes měl dorost mnoho šancí bohužel žádnou z nich neproměnil. 

 

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Lukáš Laštovka

Dnes se mu dařilo. Jak už ukázal v prvních zápasech.

David Tůma

Nezalekl se žádného souboje. 

Jan Herout

Velmi zvedá sebevědomí celému týmu. Jde do každého souboje.

 

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Strašně smolný zápas z naší strany. Neproměněnili jsme šance."

 

FOTOGALERIE