Jasná výhra v Jestřabí Lhotě

10.9.2017

Další vysokou výhru si na své konto připsali naši mladší žáci, kteří tuto neděli zavítali do Jestřabí Lhoty. Suchdolští využili svou výškovou i herní převahu a domácí tým téměř k ničemu nepustili. Navíc šel náš tým rychle do tříbrankového vedení což mu dodalo potřebný klid do zbytku utkání. Po prvním poločase vedl Suchdol 9:0 a i v druhé části na tempu příliš neubral, přestože měl k dispozici pouze jednoho hráče na střídání. Domácí tým dokázal vstřelit svůj jediný gól až v polovině druhého poločasu za stavu 14:0. Suchdol pak přidal ještě dvě branky a zvítězil tak nakonec 16:1.

fotogalerie zde...

Jestřabí Lhota - Suchdol  1:16 (0:9)

Branky : Martin Králík 6x, Václav Plaček 5x, Sofie Davídková 2x, Ondra Karásek 1x, Filip Šibrava 1x, vlastní gól 1x

Asistence : O.Karásek 4, J.Mareš 2, V.Plaček 2, Š.Šibrava 2, J.Houdek 1, S.Davídková 1