Jednoznačná výhra nad Volárnou

9.9.2017

První domácí zápas v nové sezóně vyšel našim starším žákům výborně, když v sobotu na svém hřišti hostili soupeře z Volárny. Utkání mělo zcela jednoznačný průběh umocněný tím, že soupeř přijel jen s deseti hráči. Hra se odehrávala téměř stále na polovině hostů a ani na góly se tentokrát dlouho nečekalo. Již v 7. minutě vedl Suchdol 3:0 a o vítězi nebylo pochyb. Po povedené první půli vedl domácí tým vysoko 11:0. Druhý poločas už tempo domácích malinko upadlo a gólových zakončení ubylo, přesto dokázali suchdolští ještě vsítit 4 branky a zvítězili tak nakonec 15:0.

fotogalerie zde...

Suchdol - Volárna  15:0 (11:0)

Branky : 7',15',27',33',36' Marek Mommers, 6',16',29',37' Šimon Kohoutek, 3',35',63' Vašek Plaček, 12' Petr Marhan, 45' Richard Kvěch, 52' Martin Králík

v brance : Tomáš Tůma (1/2), Marek Mommers (2/2)

v poli : Petr Marhan, Sofie Davídková, Tadeáš Bělohlávek, Martin Králík, Šimon Kohoutek, Ondra Karásek, Aleš Koldinský, Václav Plaček, Richard Kvěch, Marek Mommers, Antonín Krejča, Tomáš Tůma, Dominik Laštovka