V prvním přípravném utkání se s góly nešetřilo

6.8.2017

SUCHDOL

8 : 6

JESTŘÁBÍ LHOTA

9', 26' a 74' Laštovka L.

22' Tůma

65' a 68' Dolejš (PK)

81' Laštovka D.

89' Pekař

20', 32', 52', 60', 80' a 82'

Suchdol: Valeš - Hampl, Březina, Dolejš, Kohoutek - Langmajer, Laštovka D., Herout, Tůma (46' Čižinská M.) - Laštovka L. - Pekař

PRŮBĚH ZÁPASU

Hned v 9' se domácí ujali vedení, když Pekař přihrál Laštovkovi L. a ten dal gól, 1:0. Kapitán domácích vyrovnal ve 20', 1:1. O dvě minuty později Suchdol přidal další gól. Dolejš centroval a volný Tůma vstřelil gól hlavou, 2:1. Laštovkovi L. se velmi vyvedl celý fotbalový víkend, ve 26' vstřelil gól na 3:1. Ve 32' soupeři dali gól na 3:2.

Druhý poločas začal lépe pro hráče hostí, kteří skóre srovnali a ještě o jeden gól zvýšili, 3:4. Ale netrvalo dlouho a Dolejš vyrovnal zápas, 4:4. V 68' po faulu na Dolejše domácí kopali penaltu, ke které se postavil sám faulovaný Dolejš a penaltu proměnil, 5:4. Hattrick si dnes připsal Laštovka L., když si obehrál obranu soupeře, 6:4. V 80' hosté kopali trestný kop a snížili skóre na 6:5. I Laštovka D. se dnes prosadil, 7:5. V 82' hosté kopali trestný kop, bohužel suchdolskému gólmanovi míč propadl a skončil v bráně, 7:6. Poslední gól vstřelili suchdolští dorostenci, když Dolejš centroval a Pekař umístil míč za záda hostujícího brankáře, 8:6.

SUCHDOLSKÝ HRÁČ UTKÁNÍ

Herout Jan

Posila, která svými zkušenostmi pomůže suchdolskému dorostu.

OHLASY TRENÉRA

D. Čižinský: "Dopředu dobrý, dozadu špatný. První poločas jsme hráli celkem dobře. Ve druhé půli to byl moc rozházený zápas."