Smolná prohra v odvetě

11.6.2017

Odvetný zápas o 1.místo okresního přeboru mladších žáků sehrál náš tým tuto neděli v čáslavských Vodrantech proti domácímu celku. Vzhledem k úvodní vysoké domácí porážce 1:7, nebyly šance našeho týmu na celkový triumf příliš reálné. Navíc Čáslav nic nepodcenila a opět poslala do boje svůj ligový výběr. První půle velmi připomínala první utkání, když se soupeř rychle dostal do dvougólového vedení. Suchdol sice dokázal poněkud vyrovnat hru a snížit zásluhou Vaška Plačka na 1:2, ale své příležitosti k vyrovnání nevyužil a tak přišel trest v podobě dalších dvou gólů v suchdolské síti. Zdálo se, že poločasový výsledek 4:1 již nedává našemu mužstvu mnoho šancí na zvrat. A přece se málem stalo ! Taktika dlouhých nakopávaných míčů na "motorku" Vaška Plačka tentokrát slavila úspěch a Vaškova rychlost zle zatápěla domácí obraně. Vašek vstřelil během druhého poločasu další 3 branky a pět minut před koncem bylo náhle vyrovnáno 4:4. Suchdol se v eufórii hnal za vítězným gólem a to se mu asi stalo osudným. Čáslav využila mezery v obraně a v poslední minutě strhla vítězství na svou stranu. Přestože objektivně byla Čáslav po většinu utkání fotbalovější, tak si za předvedený výkon tentokrát Suchdol alespoň bod zasloužil. V celkovém součtu této sezóny tak suchdolští mladší žáci obsadili skvělé 2.místo v okresním přeboru.