Stříbrné zakončení letošní sezóny

10.6.2017

Výborné 2.místo vybojovala naše starší přípravka na finálovém turnaji OFS KH, který se konal v sobotu v Čáslavi. V turnaji, kterého se zúčastnilo celkem 11 týmů z kutnohorského okresu, nestačili naši kluci pouze na konečného celkového vítěze -  tým Čáslavi B. Označení "B" je však v tomto případě zavádějící, neboť se jednalo z větší části o ligový výběr ročníku 2006. Ve všech ostatních turnajových zápasech však byl náš tým vždy herně lepší, a tak je jeho druhé místo zcela zasloužené. Velkého individuálního úspěchu dosáhl Štěpán Šibrava, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Navíc nastřílel dohromady 8 gólů, což bylo o jeden více než organizátory vyhlášený nejlepší střelec turnaje ?!

Starší přípravka se tak stříbrnou medailí rozloučila s letošní úspěšnou sezónou, pro kluky ročníku 06 (Niki,Ondra,Dominik) to bylo navíc poslední rozloučení s přípravkovou kategorií.

Zápasy Suchdola :

Základní skupina : hráno 1x17 minut

Suchdol - Kutná Hora A  4:1

Branky : Štěpán Šibrava 3x, Dominik Laštovka 1x

Suchdol - Čáslav B  2:4

Branky : Filip Šibrava 2x

Suchdol - Záboří n.L.  7:0

Branky : Ondra Karásek 3x, Štěpán Šibrava 1x, Filip Šibrava 1x, Niki Kolčák 1x, Lukáš Macků 1x

Suchdol - U.Janovice  3:2

Branky : Štěpán Šibrava 2x, Filip Šibrava 1x

Skupina o 1.- 4.místo : hráno 1x17 minut

Suchdol - Čáslav A  2:1