Pohárový triumf suchdolské starší přípravky

7.6.2017

Své letošní úspěšné pohárové tažení završila naše starší přípravka vítězstvím ve finále, ve kterém porazila soupeře ze Zruče nad Sázavou. Finálový zápas, který se hrál v kutnohorském Lorci jako předzápas pohárového finále mužů, neměl bohužel příliš vysoké tempo. Suchdol měl po celý zápas územní převahu, ale proti dobře bránícímu soupeři se jen těžko prosazoval. Suchdolské hře tentokrát trochu chyběla lehkost a ani kombinační hra, která vždy náš tým zdobila, se dnes příliš nedařila. Přesto Suchdol žádné drama nepřipustil a po poločase 3:1 nakonec zvítězil hladce 6:2. Po závěrečném hvizdu tak mohl převzít od předsedy kutnohorského OFS p.Roubíčka pohár pro vítěze, který tak poprvé v historii putuje do Suchdola. Vzhledem k tomu, že Suchdol v této sezóně vyhrál všech 8 pohárových zápasů, je jeho vítězství zcela zasloužené.

Suchdol - Zruč n.S.  6:2 (3:1)  hráno 2x 20 minut

Branky : Štěpán Šibrava 3x, Filip Šibrava 2x, Ondra Karásek 1x

Asistence : O.Karásek 2, Š.Šibrava 1, J.Jaroš 1,  D.Laštovka 1

Sestava :

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Lukáš Macků

fotogalerie zde...