Suchdol nestačil na čáslavský výběr

4.6.2017

V neděli dopoledne se v Suchdole odehrálo první utkání o titul vítěze okresní soutěže, když domácí tým přivítal soupeře z Čáslavi. Vzhledem k tomu, že hosté dorazili se sestavou doplněnou i o ligové hráče ročníku 04, byl favorit utkání celkem jednoznačný. Hosté také hned od počátku zatlačili suchdolský tým do jeho obranného pásma a záhy se ujali dvoubrankového vedení. Suchdol postupem času hru poněkud srovnal a po jednom ze svých útočných výpadů snížil na 1:2. Další náznaky šancí však zůstaly nevyužity a naopak soupeř gólem těsně před pauzou zvýšil na 3:1. Po přestávce pokračovalo utkání v podobném duchu, hosté byli fotbalovější, více drželi míč na svých kopačkách a dobře kombinovali, Suchdol se spíše snažil o rychlé brejky, ale ty se mu proti kvalitnímu a rychlému soupeři nedařily. V polovině druhého poločasu pak přišla kritická pětiminutovka, během které inkasoval náš tým 3 branky a o výsledku bylo jasno. Poslední sedmý gól vstřelil soupeř v závěrečné minutě a uzavřel tak skóre na nelichtovém výsledku 1:7. Příští týden nás však ještě čeká odveta a i když dnešní výsledek nedává mnoho šancí, tak naděje stále existuje a není  tedy žádný důvod se předem vzdávat !