Suchdol udolal Sázavu a stal se vítězem skupiny

28.5.2017

Poslední zápas ve své skupině B absolvoval náš tým v neděli odpoledne na domácím hřišti. Soupeřem mu bylo mužstvo mladších žáků Sázavy. Ač byl papírovým favoritem zápasu náš tým, průběh utkání tomu příliš neodpovídal. Asi i díky velmi teplému počasí postrádala hra patřičné tempo a působila oboustranně neurovnaným dojmem. Šancí nebo pěkných kombinačních akcí bylo pomálu. Trest pro suchdolské přišel 5 minut před koncem první půle, kdy se hosté dokázali gólově prosadit a po poločase tak překvapivě vedli 1:0. Suchdolu ovšem výborně vyšel úvod druhé části a již ve 2.minutě vyrovnal po pěkné individuální akci Aleš Koldinský. Náš tým si poté vypracoval další příležitosti, ale všechny ztroskotaly na dobře chytajícím gólmanovi soupeře. Rozhodnutí přišlo 3 minuty před koncem, když o výhře Suchdola rozhodl svou první brankou za mladší žáky Marek Mommers, který se o přestávce přesunul z branky na hrot útoku. Výhrou 2:1 potvdil suchdolský tým své již konečné 1.místo v tabulce okresní soutěže mladších žáků. Nyní jej tak čeká boj o přeborníka okresu s vítězem druhé skupiny (Čáslav E) . Detaily budou během týdne upřesněny.