Nevydařený zápas v Krakovanech

14.5.2017

Krakovany – Suchdol 1:0 (0:0)

Suchdol: Černohlávek - Hampl (26' Tůma), Dolejš, Zich, Králík - Hruška, Laštovka D., Gallistl, Laštovka L. - Novotný, Vořechovský (46' Šibrava)

Krakovany: Pohořalý - Černý (85' Kratochvíl), Kozlík, Sedlák, Chvojka, Strejcius, Svoboda, Klokočník (86' Novák), Trojan, Nehasil, Pospíšil

Průběh zápasu

První poločas byl vyrovnaný, k suchdolské smůle ale šance neproměnili Laštovka L., Vořechovský a Novotný. Celý zápas nakonec ovlivnila chyba Černohlávka, kdy letěl dlouhý balón za obranu. Černohlávek vyběhl, ale míč netrefil. Dolejš, který chtěl celou situaci zachránit, chytil útočníka domácích za trenky a dostal červenou kartu.

Suchdolský hráč utkání

Tomáš Gallistl

Dnes předvedl přehled ve hře, podporoval útok a byl perfektní v defenzivě.

Ohlasy trenéra

D. Čižinský: "Dneska dorost sehrál zápas blbec. Neproměnili jsme spoustu šancí, inkasovali jsme po nešťastném zásahu obrany a po naší chybě dostal Petr Dolejš červenou kartu. Kluci dřeli, ale dnes nám to nebylo souzeno i přes mnoho šancí."