Souboj prvního s druhým bez vítěze

7.5.2017

Velmi těžkého soupeře měl tuto neděli náš tým mladších žáků, který jako lídr soutěže zavítal na hřiště druhé Ledče nad Sázavou. Fyzicky zdatnější tým domácích měl výborný vstup do utkání a již v 6. minutě vedl 2:0. Dvoubranková ztráta naštěstí suchdolský tým nezlomila a již v 10. minutě dokázal snížit  gólem Sofie Davídkové na 1:2. Po několika neproměněných suchdolských velkých šancích přišlo konečně vyrovnání, o které se zasloužil Vašek Plaček. Ještě do konce poločasu mohl Vašek dokonce poslat Suchdol do vedení, ale domácí tým zachránila při jeho střele tyčka. Poločas tak skončil 2:2. Druhá půle již žádný další gól nepřinesla, přestože se i nadále hrál velmi útočný a divácky zajímavý fotbal. V závěru už přeci jen docházely našemu týmu síly ale ubránit nerozhodný výsledek nakonec dokázal. Konečná remíza 2:2 byla asi vzhledem k průběhu celého zápasu spravedlivá. Velkou pochvalu vedle našich hráčů zaslouží zejména suchdolští fanoušci, kteří dokázali v Ledči vytvořit našemu týmu téměř domácí prostředí. Byl to zkrátka velmi těžký zápas s velmi kvalitním soupeřem a při výborné fotbalové atmosféře.

Ledeč n.S. - Suchdol  2:2 (2:2)

Branky : Sofie Davídková 1x, Václav Plaček 1x

Asistence : A.Koldinský 1, M.Králík 1

v brance : Marek Mommers

v poli : Petr Marhan, Aleš Koldinský, Niki Kolčák, Dominik Laštovka, Jindra Mareš, Martin Králík, Ondra Karásek, Sofie Davídková, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Václav Plaček