Zručské naděje spláchla suchdolská kanonáda ve druhé půli !

30.4.2017

Vysokého vítězství 9:1 dosáhli mladší žáci Suchdola v neděli po obědě na hřišti Zruče nad Sázavou. O takto přesvědčivém výsledku rozhodl zejména výborně odehraný druhý poločas, do nejž nastupovali suchdolští jen s těsným vedením 2:1. Suchdol však během první desetiminutovky druhé půle dokázal nastřílet svému soupeři 5 branek a tím v podstatě rozhodnout o svém vítězství. Náš tým tak i po 16.kole figuruje na 1.místě tabulky a již příští víkend ho čeká velmi důležitý zápas na hřišti aktuálně druhé Ledče nad Sázavou.

Zruč n.S. - Suchdol  1:9 (1:2)

Branky : Václav Plaček 4x, Martin Králík 2x, Aleš Koldinský 1x, Ondra Karásek 1x, Sofie Davídková 1x

Asistence : V.Plaček 2, M.Králík 2, S.Davídková 1, Š.Šibrava 1, O.Karásek 1