Spousta gólů, penaltový rozstřel a 2 body jsou doma !

29.4.2017

Divácky velmi zajímavý zápas odehráli v sobotu na svém hřišti naši starší žáci. Ti se zde střetli s týmem Sendražic, který byl v tomto utkání papírovým favoritem. V úvodu zápasu byl soupeř lepší, rychle vstřelil první gól a vypracoval si několik dalších příležitostí, které naštěstí neproměnil. Domácí se dostávali do tempa pozvolněji, postupně vyrovnali hru a v 19. minutě i skóre, když se individuálně prosadil David Tůma. Těsně před koncem poločasu se hosté dostali do vedení podruhé a tak se šlo do kabin za nepříznivého výsledku 1:2. Dešťová přeháňka, která se spustila na začátku druhé půle, jako by probudila domácí tým a ten dokázal během úvodních 5 minut otočit skóre. Nejprve se prosadil Vašek Plaček a chvilku po něm i David Tůma. Hostům k vyrovnání pomohl smolný vlastní gól suchdolských. Znovu šli domácí do vedení necelých 10 minut před koncem, kdy završil svůj hattrick David Tůma. Bohužel domácí své vedení neudrželi a Sendražice ještě před koncem zápasu dokázali vyrovnat. Po nerozhodném výsledku 4:4 tak následoval penaltový rozstřel o 2.bod. O vítězství Suchdola v dramatickém rozstřelu rozhodla až sedmá série a proměněná penalta Tondou Krejčou.

Suchdol - Sendražice  5:4pp (1:2) ; penalty 3:2

Branky : 19.,40.,61. David Tůma, 36. Vašek Plaček

Asistence : D.Tůma 1, M.Králík 1, M.Čižinská 1

Penalty proměnili : Mája Čižinská, David Tůma, Tonda Krejča

v brance : Marek Mommers

v poli : Mája Čižinská, Petr Marhan, Sofie Davídková, Martin Králík, Ondra Karásek, Antonín Krejča, David Tůma, Aleš Koldinský, Filip Šejvl, Václav Plaček, Richard Kvěch, Tadeáš Bělohlávek, Ondra Petrus