Štítky:
Novější 1 3

Kanonáda na závěr !

Datum konání: 27. 5. 2017

K poslednímu mistrovskému zápasu této sezóny nastoupili suchdolští starší žáci na domácím hřišti proti hráčům Týnce nad Labem. Soupeř, který je beznadějně poslední v tabulce nebyl podle očekávání příliš těžkým protivníkem a tak bylo od počátku jasné, že půjde jen o výši skóre.

Prohra na penalty v Konárovicích

Datum konání: 20. 5. 2017

Velmi kombinovaná sestava Suchdola dokázala získat jeden bod na hřišti Konárovic, když nejprve neudržela těsné vedení v zápase, které vystřelil svým gólem David Tůma. Po nerozhodném výsledky 1:1 následně selhali všichni suchdolští střelci v penaltovém rozstřelu a druhý bod tak zůstal v Konárovicích.

I v deseti dokázali žáci utrhnout bod

Datum konání: 13. 5. 2017

Jen deset hráčů měli v sobotu k dispozici trenéři Suchdola v utkání se Štítarským SK. Soupeř byl zcela jasným favoritem utkání, neboť pro ti jeho "téměř dorostencům" nastoupil domácí tým se sestavou plnou mladších žáků i jednoho přípravkáře. V první půli naplňovali hosté roli favorita.

Těsná prohra v Ovčárech

Datum konání: 6. 5. 2017

Ovčáry - Suchdol  3:2 (1:2)

Spousta gólů, penaltový rozstřel a 2 body jsou doma !

Datum konání: 29. 4. 2017

Divácky velmi zajímavý zápas odehráli v sobotu na svém hřišti naši starší žáci. Ti se zde střetli s týmem Sendražic, který byl v tomto utkání papírovým favoritem. Úvod zápasu byl soupeř lepší, rychle vstřelil první gól a vypracoval si několik dalších příležitostí, které naštěstí neproměnil.

Starší žáci potrápili favorita

Datum konání: 27. 4. 2017

K dohrávce 12.kola okresní přeboru zavítali naši starší žáci do Velkého Oseka, kde je čekal zápas s vedoucím týmem soutěže, s kterým náš tým na podzim doma prohrál hrozivým výsledkem 0:11. Tentokrát to však vypadalo mnohem lépe.

Krakovany - Suchdol

Datum konání: 15. 4. 2017

Krakovany - Suchdol  0:2 (0:0)

Starší žáci rozstříleli Žiželice

Datum konání: 9. 4. 2017

V nedělním utkání proti Žiželicím si naší starší žáci s chutí zastříleli a svému soupeři nasázeli 17 branek. K tradičně nejlepšímu střelci Davidovi Tůmovi (5 gólů) se tentokrát přidali i další útočníci Tonda Krejča a Vašek Plaček, oba skŕovali 4x.

Těžká práce ve Volárně

Datum konání: 2. 4. 2017

Vítězný vstup do jara mají za sebou naši starší žáci, kteří na úvod sezóny zavítali do Volárny a zde dokázali zvítězit těsně 4:3. Na rozdíl od podzimního zápasu, ve kterém zvítězil náš tým suveréně 9:2, šlo tentokrát o vyrovnaný souboj.

Kanonáda na závěr přípravy

Datum konání: 25. 3. 2017

Drtivé výhry dosáhli naši starší žáci ve svém posledním přípravném zápase v Červených Pečkách proti domácímu výběru. Ač tomu výsledek nenapovídá, tak největším soupeřem suchdolských hráčů bylo neproměňování svých příležitostí. Konečný výsledek 12:2 je tak pro soupeře ještě velmi milosrdný.

Novější 1 3