Starší žáci potrápili favorita

27.4.2017

K dohrávce 12.kola okresní přeboru zavítali naši starší žáci do Velkého Oseka, kde je čekal zápas s vedoucím týmem soutěže, s nímž náš tým na podzim doma prohrál hrozivým výsledkem 0:11. Tentokrát to však vypadalo mnohem lépe. Domácí favorit sice držel míč a hra se odehrávala převážně na suchdolské polovině, ale do vyložených příležitostí se osečtí nedostávali. Přesto dokázali domácí do poločasu dvakrát překonat suchdolskou obranu a vedli 2:0. Druhá půle nezačala pro naše vůbec dobře a po zaváhání v rozehrávce inkasovali třetí gól. Potom však přišlo suchdolské probuzení. Hra se přeci jen trochu vyrovnala a hrozit začali i hosté. Po jedné takové útočné akci také padl první suchdolská branka, když se gólově prosadila Mája Čižinská. Za dvě minuty to už bylo jen o gól, když svůj průnik zakončil gólem David Tůma. Domácí tým, který v této sezóně dosud neprohrál očividně znervózněl a mnoho nechybělo a Suchdol mohl i vyrovnat. Bohužel další své příležitosti k vyrovnání již náš tým nevyužil a nakonec tedy prohrál ve Velkém Oseku 3:2.

Velký Osek - Suchdol  3:2 (2:0)

Branky : 51.Mája Čižinská, 53.David Tůma

Asistence : M.Králík 1, O.Karásek 1