Mladší žáci nadělili Zbraslavicím desítku

23.4.2017

Povinné 3 body si připsali naši mladší žáci, kteří na svém domácím hřišti přivítali soupeře ze Zbraslavic. Utkání bylo od počátku pod kontrolou domácího týmu, který se rychle ujal dvoubrankového vedení. Soupeř dokázal malinko utkání zdramatizovat, když po nedorozumnění v suchdolské obraně snížil na 1:2. Pak však dal náš tým další tři branky a o výsledku bylo celkem rozhodnuto. Po poločase vedl Suchdol 6:2 a i když v druhé půli tempo hry malinko opadlo, dokázali domácí přidat ještě čtyři branky a zvítězit tak vysoko 10:2.

Suchdol - Zbraslavice  10:2 (6:2)

Branky : Martin Králík 3x, Aleš Koldinský 2x, Ondra Karásek 2x, Štěpán Šibrava 2x, Václav Plaček 1x

Asistence : Š.Šibrava 4, M.Králík 2, A.Koldinský 1, F.Šibrava 1