Těžká práce ve Volárně

2.4.2017

Vítězný vstup do jara mají za sebou naši starší žáci, kteří na úvod sezóny zavítali do Volárny a zde dokázali zvítězit těsně 4:3. Na rozdíl od podzimního zápasu, ve kterém zvítězil náš tým suveréně 9:2, šlo tentokrát o vyrovnaný souboj. Na úvodní gól Davida Tůmy dokázal soupeř rychle odpovědět a vyrovnat, i když z pozice "velmi zavánějící" ofsajdem. Do poločasu se však David dokázal prosadit ještě dvakrát a Suchdol vedl po půli 3:1. Druhý poločas vyšel lépe domácím, kteří nejprve snížili z penalty za nastřelenou ruku ve vápně a poté dokonce dokázali vyrovnat. Když už se zdálo, že zápas směřuje k remíze, rozhodl svým čtvrtým gólem v zápase David Tůma, když jeho ne zcela povedená střela proběhla domácímu brankáři mezi nohama do brány. Starší žáci tak zvítězili ve Volárně 4:3 a mohli se tak jako jedinný suchdolský tým radovat tento víkend z vítězství.

Volárna - Suchdol  3:4 (1:3)

Branky : 22.,27.,31.,67. David Tůma

Asistence : A.Krejča 1