Souboj o první místo Suchdol prohrál

1.4.2017

Těsnou prohrou začala pro naše mladší žáky jarní část sezóny. Ti se hned v úvodním kole střetli s A týmem Kutné Hory. Jednalo se tedy o zápas prvního celku tabulky s druhým. Na utkání bylo znát, že se jedná o první kolo, ani jeden tým nepředváděl žádný oslnivý fotbal, kombinačních akcí bylo na obou stranách minimum. Domácí se nebyli schopni v útoku prosadit proti dobře hrajícím a fyzicky zdatným obráncům Kutné Hory. Hosté hráli jednoduchý fotbal s dlouhými nákopy za suchdolskou obranu. O výsledku rozhodly dva góly, které hosté vstřelili ještě během první půle. Nejprve domácí obrana nedokázala odvrátit míč od vlastní branky po standardní situaci a druhá branka padla z brejku po ztrátě míče na útočné polovině. Domácí se branky dočkali až 10 minut před koncem zápasu, když se z dálky krásně trefila Sofie Davídková. Závěrečný tlak za vyrovnáním již branku bohužel nepřinesl. Po porážce 1:2 tak musel Suchdol uvolnit první místo v tabulce svému přemožiteli.

Suchdol - Kutná Hora A  1:2 (0:2)

Branky : Sofie Davídková 1x

Asistence : V.Plaček 1

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Dominik Laštovka, Petr Marhan, Filip Šejvl, Aleš Koldinský, Niki Kolčák, Jindra Mareš, Martin Králík, Ondra Karásek, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Sofie Davídková, Václav Plaček