Vysoká výhra nad Tupadly

23.3.2017

V rámci čtvrtečního tréninku sehráli naši mladší žáci přátelský zápas s týmem Tupadel. V celkem vyrovnaném prvním poločase šli do vedení hosté, ale suchdolští dokázali dvěma góly ještě do přestávky nepříznivý výsledek otočit. Druhá půle už pak patřila pouze domácím, kteří si na hřišti doslova otevřeli střelnici a výsledkem byla nakonec drtivá výhra 9:1.

Suchdol - Tupadly  9:1 (2:1)

Branky : Martin Králík 3x, Václav Plaček 2x, Sofie Davídková 1x, Štěpán Šibrava 1x, Filip Šibrava 1x, Ondra Karásek 1x

Asistence : O.Karásek 2, S.Davídková 2, M.Králík 1, T.Bělohlávek 1, F.Šibrava 1, F.Šejvl 1