Remíza s Ratboří

5.3.2017

V druhém utkání zinmího přípravného turnaje v Červených Pečkách remizovali naši starší žáci s Ratboří 4:4. Utkání mělo dva zcela odlišné poločasy, když  tom prvním zcela dominoval suchdolský tým a po zásluze vedl po první půli 4:0. Po přestávce však tempo suchdolské hry opadlo, na naše hráče zřejmě dolehla únava z náročného víkendu (většina týmu měla v nohách těžké sobotní turnaje v Sázavě nebo v Milovicích). Soupeř se postupně dostával do hry a dá se řící, že jim tam spadlo vše. Naopak suchdolští své velké příležitosti v druhé půli nedokázali proměnit a když navíc rozhodčí nespěchal s ukončením utkání, dočkali se ratbořští nakonec i vyrovnání.

Suchdol - Ratboř  4:4 (4:0)

Branky : 4. Matěj Novotný, 18. Aleš Koldinský, 22.,32. David Tůma

Asistence : D.Tůma 1, A.Koldinský 1