Další stříbro z Milovic

4.3.2017

Výborné 2.místo obsadil náš suchdolský výběr U10 (2007 a mladší) na sobotním halovém turnaji v Milovicích. Vzhledem k tomu, že se na tento turnaj přihlásilo jen pět týmů, byla nastavena délka utkání na 20 minut. Pro týmy, které střídaly dvě rovnocenné čtveřice to až takový problém nebyl, nicméně náš tým dorazil s osmi hráči a střídal jen jednotlivce. Na první utkání jsme nastoupili proti Poděbradům, kteří v nás vzbuzovali velký respekt, ale nakonec se ukázal tento soupeř jako na turnaji nejlehčí. Druhý zápas proti Satalicím byl o poznání těžší a tvrdší. Díky perfektně fungující obraně, jsme soupeři moc nedovolili a hodně mu zápas otrávili, což jeden z hráčů psychicky špatně nesl a po skončení utkání fyzicky napadl Štěpána Š. - byla to velmi nepříjemná vložka tohoto pohodového turnaje. Další utkání bylo s doposud neporaženým týmem z Mladé Boleslavi. Do utkání jsme nastoupili velice dobře a v páté minutě se ujali vedení 1:0, když z půlky hřiště napřáhl Štěpán Š. a trefil šibenici boleslavské branky. Bylo to velmi pěkné utkání se šancemi na obou stranách a až do 15. minuty byl stav 1:1, poté jsme bohužel inkasovali a ve snaze o vyrovnání v poslední minutě inkasovali ještě jednou. Poslední zápas by rozhodující. Prohra se rovnala 4. místo, remíza 3. místo a výhra 2. místo. Velmi pěkné utkání, které zachraňovali gólmani na obou stranách, nicméně kombinačně jsme byli lepší a po typickém útoku Filip Š. nekompromisně proměnil na 1:0 a tento výsledek jsme udrželi až do konce a radovali se z 2.místa.

Jsem moc rád, že za tento turnaj mohu pochválit oba brankaře - Štěpána Viktoru i Honzu Jaroše, oba podali super výkon a ve hře všichni předvedli své maximum, opravdu super hra od všech.

Suchdol - FK Boh.Poděbrady 6:1      (Štěpán Šibrava 6x)

Suchdol - TJ SK Satalice 0:0

Suchdol - FK Mladá Boleslav 1:3       (Štěpán Šibrava)

Suchdol - TJ Straky 1:0                      (Filip Šibrava)

Zápasy Suchdola - hráno 1x20 minut :