5., 11., 39., 50., 59., 78.

Suchdol:
 Hebr - Gallistl, Kuthan, Procházka, Dolejš - Biroš, Böhm, Pacák, Langr, Zelený - Lukáš Laštovka. Střídal: Černohlávek, Novotný L., Čižinský, Vašíček, Suntych, Král. Trenér David Čižinský.

PRŮBĚH ZÁPASU

Začátek zápasu vyšel lépe Zásmukám, které se do vedení dostaly již v páté minutě. Následný trestný kop Pacáka ze sedmé minuty brankou neskončil. Zásmuky zvýšili na dva-nula v jedenácté minutě po zmatku před Hebrem a do poločasu se prosadily ještě jednou: v 39. minutě prohrál Gallistl osobní souboj a útočník obloučkem poslal míč za Hebrovy záda.

Druhý poločas začal obdobně: Zásmuky zvyšovaly v 50. minutě na 4:0. Jediný gólový moment suchdolského týmu se odehrál o pět minut později: Obrana Zásmuk se mylně domnívala, že se Suntych ocitl v ofsajdu a sám poslal míč špičkou do brány, 1:4. Jenže další branky padaly opět na druhé straně. Pátý gól padl v minutě 59. a na konečných 1:6 upravily Zásmuky dvanáct minut před koncem.