Na začátek přípravy

10.2.2017

Suchdol (mix dospělí-dorost) - Uhl.Janovice (dorost-krajský přebor)  1:1  (1:0). Branka Pacák .Rozhodčí Uher.

V prvním zápase přípravy na jarní část sezóny sehrál náš dospělí tým zápas proti dorostu Uhl.Janovic ,kteří hrají v krajském přeboru a na tento termín jim odpadl soupeř.Náš tým byl silně kombinovaný.Nastoupil ve složení půl dospělí a polovina dorost. Zápas začali aktivně dorostenci Janovic ale naráželi na připravenou obranu Suchdoláků. A následně se museli strachovat z rychlích kontrů Suchdoláků. A po jednom z nich napadal Pacák hostujícího brankáře ,který mu chtěl udělat kličku ale nepovedlo se mu to a Pacák zakončil do brázdné branky. Po zbytek prvního poločasu se dorostenci Janovic pokoušeli dostat k brance Suchdola dlouhými nákopy se kterými si ,ale obrana poradila. Ve druhém poločase hra trochu opadla a Suchdol hrozil hlavně po rychlích  akcích ,které  ovšem neúspěšně zakončoval hlavně Lukáš Laštovka. Soupeř se nedostával prakticky do žádných šancí a když tak si s ní poradil připravený Černohlávek. Soupeř přežil spoustu šancí Suchdola a udeřil po nenápadné střele v závěru utkání při které trochu zaváhal brankář Suchdola.

Sestava Suchdola : Černohlávek,Král , Volný(70´Čižinský),Dolejš,Gallistl,Böhm,Pacák,Zelený(70´Šibrava),Laštovka D.(46´ Hampl ),Tůma D.,Laštovka L.,