Zlato ze Sázavy

4.2.2017

V sobotu 4.2. se suchdolský tým mladší přípravky vydal na turnaj do Sázavy. V Sázavě na ně čekal tým domácích, Uhlířských Janovic a Pecerad. Turnaj se hrál systémem každý s každým a to dvoukolově, kdy každé utkání se hrálo 2 x 8 minut. S domácím týmem jsme hráli hned úvodní utkání a obě vzájemná utkání jsme vyhráli 1:0. Tyto zápasy byly vždy hodně vyrovnané, i když jsme převahu měli. Zápasy s Janovicemi byly o poznání jednodušší, zde rozhodla naše zkušenost a v obou zápasech jsme vysoko zvítězili. Nejsložitější zápasy byli s Pecerady, kdy jsme zaznamenali jedinou porážku na turnaji a v posledním zápase, díky tomu, že Sázava Pecerady jednou porazila, nám stačilo jakékoliv vítězství. Poslední zápas bylo finále jak má být. Brzy jsme se ujali vedení, ale Pecerady dokázali odpovědět, nicméně dalším únikem jsme obrátili na konečných 2:1 a turnaj vyhráli.

Štěpán Viktora vyhrál nejlepšího střelce turnaje.

Suchdol : Sázava                      1:0 (Viktora Š.)

Suchdol : U.Janovice                3:0 ( Viktora Š. 2x, Šibrava F.)

Suchdol : Pecerady                   0:2

Suchdol : Sázava                      1:0 (Šibrava F.)

Suchdol : U.Janovice                8:0 ( Viktora Š. 6x, Šibrava F. 2x)

Suchdol : Pecerady                   2:1 (Šibrava F. 2x)

Sestava Suchdol: Rosťa Loužil - Filip Šibrava, Zuzka Hýblová, Lukáš Vele, Štěpán Viktora, Radek Žikla, Jakub Šebelka.

Celkové pořadí:

1. Suchdol