Stříbro z Milovic

8.1.2017

Výborné 2.místo obsadil náš suchdolský výběr U12 na nedělním halovém turnaji v Milovicích. Suchdol na turnaji odehrál 5 zápasů s bilancí tří výher, jedné remízy a pouhé jediné prohry a nastřílel svým soupeřům celkem 16 branek, což bylo bezkonkurenčně nejvíce ze všech zúčastněných týmů. Přestože bylo na turnaji hodně poměrně silných soupeřů, ani v jednom utkání nebyl suchdolský tým horší. Až závěrečná smolná prohra s AFK Pečky připravila suchdolský tým o celkový triumf na turnaji. Tento nešťastný zápas navíc okořenil neobvyklý půlhodinový výpadek elektřiny v celé hale, a to těsně před koncem utkání, kdy se náš tým tlačil za vyrovnáním jednobrankového manka. Po vynucené pauze se suchdolští již prosadit nedokázali a naopak při hře vabank ještě jednou inkasovali. Přesto za konečné 2.místo zaslouží celý tým velké uznání a pochvalu. Navíc individuální cenu pro nejlepšího obránce turnaje získal Ondra Karásek, který na tomto postu hrál ve své "kariéře" vůbec poprvé !

fotogalerie zde...

Zápasy Suchdola - hráno 1x16 minut :

Suchdol - Dubí  2:2

Branky : Martin Králík 2x

Suchdol - FK Kolín  5:2

Branky : Martin Králík 2x, Ondra Karásek 1x, Filip Šibrava 1x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - Výběr OFS Nymburk  3:2

Branky : Martin Králík 2x, Štěpán Šibrava 1x

Suchdol - SK L.Kostelec  5:1

Branky : Martin Králík 3x, Štěpán Šibrava 2x

Suchdol - AFK Pečky  1:3

Branky : Martin Králík 1x