Přátelský zápas ve Zruči

23.11.2016

Místo pravidelného středečního tréninku, sehráli naši mladší žáci přátelské utkání se Zručí a to premiérově ve zbrusu nové sadě dresů. Hrálo se venku na umělé trávě v krásném sportovním areálu zručské základní školy. Vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách skončil nakonec nerozhodně, když nejprve po odehraných klasických 2x 30 minutách vedl suchdolský tým gólem Matěje Novotného 1:0. Poté se soupeři dohodli na ještě jednom 15-minutovém poločase a v něm dokázali domácí vyrovnat na konečných 1:1. V závěrečném penaltovém rozstřelu uspěl ze tří suchdolských střelců pouze Filip Šejvl.

Zruč - Suchdol  1:1 (0:1,0:0,1:0)