Přátelský zápas v Č.Pečkách

12.11.2016

Naši starší žáci sehráli tuto sobotu dopoledne přátelské utkání v Červených Pečkách proti domácímu výběru. Utkání se hrálo na umělé trávě a od počátku bylo poměrně vyrovnané. Po poločase 2:1 nakonec zvítězil domácí tým 4:2, když o své výhře rozhodl až dvěma góly v posledních dvou minutách utkání. Za suchdolské se dvakrát prosadil David Tůma, když nejprve po individuálním průniku vyrovnával na 1:1. V druhé půli pak přidal druhou trefu, když se krásně trefil z trestného kopu přesně do šibenice domácí branky. I přes smolný závěr utkání je nutné celý tým pochválit za dobrý bojovný výkon proti v průměru staršímu a tím i fyzicky zdatnějšímu soupeři. Oba týmy navíc neměli nikoho na střídání, takže si všichni opravdu zahráli dostatečně.

Červené Pečky - Suchdol  4:2 (2:1)