Tři body s otazníkem?????

5.11.2016

Ovčáry - Suchdol    1:2 (0:1)   branky  Suchdola Laštovka L. a Tůma D.

Po týdnu volna jeli naši dorostenci na hřiště předposledních Ovčár.Přivítalo nás malé hřiště a dost studené a větrné počasí.A jako by se našim dorostencům moc v těchto podmínkách a možná s pocitem ,že se domácí mužstvo porazí samo nechtělo hrát. Laxní hra plná nepřesností a nezájmu dala pocit domácím ,že by to proti Suchdolu v sobotním dopoledne na jejich hřišti mohlo jít.A v úvodních minutách se hrálo většinou na polovině Suchdola a několikrát měli hosté a štěstí ,že se domácí nedostali do vedení.Při ojedinělích protiútocích hrozil i Suchdol,ale skoro vždy končili akce buď laxním zakončením nebo žádným.Až ve 22' se po přistrčení od Vořechovského nadvakrát prosadil Lukáš Laštovka.Ještě do konce první půle několikrát Suchdoláci zakončili,ale k navýšení vedení to nevedlo.

V druhém poločase se na hře nic nezměnilo .Hra byla z obou stran neurovnaná a domácí hrozili hlavně z brejků.A po čtvrthodině druhého poločasu se dočkali,když odražený míč napálil směrem na Suchdolskou branku Dubský a trefil dokonale.A mohlo být ještě hůř.Po akci domácích se na branku hostů řítil domácí ůtočník sám na golmana a trefil tyč.Suchdoláci také chtěli strhnou utkání na svoji stranu a tlačili se do šancí ,ale své šance postupně spalovali Vořechovský a Langmajer.Spásu pro hostující mužstvo přinesla až 85' kdy Hruška prostrčil míč na Vořechovského.ten našel ve vápně Tůmu ,který se dobře zorientoval v pokutovém území soupeře a zařídil tři body pro Suchdol.

Tento zápas by měl být varováním před posledním zápasem podzimní části ,kdy přivítáme na domácím trávníku Tuchoraz.

Sestava Suchdola : Černohlávek,Králík,Dolejš,Zich,Mareš,Gallistl,Hruška,Laštovka D.(60' Kosina),Laštovka L.(46'Langmajer),Tůma D.,Vořechovský