Tvrdě vybojované vítězství

9.11.2016

Štítarský SK  - Suchdol 1:3 (1:1)  Tichý - Vořechovský 3.

V pěkném nedělním dopoledni navštívil Suchdolský dorost hezké hřiště ve Štítarech.V minulém roce naši starší žáci bojovali s domácími o první místo v tabulce a zápasy měli veliký náboj.A tento náboj se přenesl do kategorie dorostu a po celý zápas byl k vidění velmi kvalitní a důrazný fotbal.V prvním poločase se mužstva prvních deset minut  otrkávala a do vedení se dostali domácí ,když se po standartní situaci dostal k odraženému míči Tichý a pohotově zavěsil.Poté se aktivity ujal Suchdol ,ale nedokázal dokončit žádnou ze svých akcí.Až se ujala akce Novotného,který rychle rozehrál aut na Vořechovského a ten se nadvakrát prosadil a stanovil poločasové skóre.

Ve druhé půli domácí spíše tvořili hru a hosté čekali na brejky.A ty také rozhodli.A v obou byla dvojice Laštovka -Vořechovský,kdy vždy Laštovka předložil Vořechovskému míč tak ,že už nebyl problém pro nejlepšího střelce Suchdol vsítit branku.Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale Suchdolákům dobře pracovala obrana v čele s Černohlávkem v brance.

Sestava Suchdola:Černohlávek,Dolejš,Zich (9'Králík),Mareš,Hampl,Gallistl,Hruška,Laštovka L.(75'Tůma),Laštovka D.,Vořechovský,Novotný