Vítězný poslední domácí zápas Mladších žáků

30.10.2016

Dnešní poslední podzimní zápas na domácím hřišti přinesl potřebné tři body. Dnešní hra nebyla z těch nejlepších, ale body jsou doma. Dnes jsme postrádali fotbalovost a zvlášť v prvním poločase bylo hodně zbytečně odkopnutých míčů, vytratilo se to, co po hráčích chceme - přesné přihrávky, kombinace a hodně pohybu. Druhý poločas byl již o trochu lepší a přinesl i branky. Nejprve Filip Šejvl prostřelil zručského brankáře a poté Štěpán Šibrava po samostatném úniku neminul. Příští víkend mladší žáci ukončí sezonu v Kutné Hoře, kde sehrají zápas s kutnohorským "B" týmem.

Suchdol - Zruč nad Sázavou  2:1 (0:0)

Branky: 38. Šejvl Filip, 44. Šibrava Štěpán

v brance : Vojta Hýbl

v poli : Dominik Laštovka, Niki Kolčák, Matěj Novotný, Péťa Marhan, Martin Králík, Sofie Davídková, Štěpán Šibrava, Filip Šibrava, Filip Šejvl, Aleš Koldinský